Të hash mirë dhe pa shpenzuar shumë, SnapFood ka një vend fiks për ty!

Food Delivery
2 vjet më parë | Neps.al
Të hash mirë dhe pa shpenzuar shumë, SnapFood ka një vend fiks për ty!

Të hash mirë dhe pa shpenzuar shumë, SnapFood ka një vend fiks për ty!

Të hash mirë dhe pa shpenzuar shumë, SnapFood ka një vend fiks për ty!

Shumë njerëz i pëlqejnë për aromën e fortë të detit, të tjerë për fortësinë, shijen e mrekullueshme, por edhe për pastërtinë, meqenëse ushqimin dhe oksigjenin e marrin nga uji.

Frutat e detit janë një burim i pasur me acide yndyrore Omega-3, që janë thelbësore për zhvillimin e trurit dhe funksionimin normal të tij. Konsumi i këtij ushqimi, të paktën tre herë në javë, eliminon plakjen e trurit në masën 13%, duke i dhuruar atij rreth tre-katër vjet më shumë rini.

Tanimë me SnapFood është fare kollaj që “Shija e Detit” të vijë në tryezat tuaja.


Porosite këtu

Menuja e restorantit ofron pasta dhe rizoto të shijshme, antipasta, tava në furrë, sallata, fritura etj, të gjitha me fruta të freskëta deti.

Ju keni mundësinë të shijoni një sërë pjatash speciale, që në bazë kanë karkalecin, oktapodin e ftohtë, fileton e peshkut, krudot, aciuget, kallamarin dhe sigurisht llojet më cilësore të peshkut si: levreku, koci, salmoni dhe barbuni.

Ushqimet e detit shkojnë më së miri me një gotë verë cilësore dhe tek menuja “Shija e Detit”, do të gjeni disa nga verërat më të mira të restorantit që mund t’i porosisni me një klik!

Mos humb më asnjë sekondë! Shkarko SnapFood dhe direkt tek “Shija e Detit” për të shijuar pjatat e parezistueshme me fruta deti.