Në çdo kafshatë do të ndiheni sikur jeni në Puglia. Piceria më e re në SnapFood duhet inaguruar se s’bën!

Food Delivery
2 vjet më parë | Neps.al
 Në çdo kafshatë do të ndiheni sikur jeni në Puglia. Piceria më e re në SnapFood duhet inaguruar se s’bën!

Në çdo kafshatë do të ndiheni sikur jeni në Puglia. Piceria më e re në SnapFood duhet inaguruar se s’bën!

Nëse do na pyesnin se kush i bën picat më të mira, me gjasa do të thonim menjëherë Italia! Ja pra që një çift simpatik, një vajzë shqiptare dhe një djalë italian kanë vendosur të na e sjellin cilësinë dhe sekretin e picave aq të dashura Italiane, në kryeqytet.


Porosit tani të preferuarën tënde me SnapFood!

Të gjithë adhuruesit e picave duhet ta dinë se tek “Apulia” do të gjeni super pica të gatuara me super produkte, të cilat origjinën e kanë në Itali. Menuja e picave është shumë e larmishme, duke filluar nga tradicionalet të kuqet, të bardhat e deri tek picat me salsice e patate.

Po për një pica me nutella dhe kinder ju kishte shkuar mendja? Epo “Apulia” jua bën ëndrrën realitet!

Mjafton të shikoni fotot, për të kuptuar se Apulia bën diferëncën me picat e saj të parezistueshme. Ngjyrat e bukura, baza e plotë e picës, produktet cilësore dhe pjekja e duhur, formojnë kornizën perfekte të ushqimit tonë të preferuar kurdoherë.

Pica, pica, pica. I lumtur apo i mërzitur, pica është gjithmonë një zgjidhje e mirë. Bëj edhe ti zgjedhjen tënde me SnapFoodtani!