Nuk ke pse del në këtë kohë me shi! Porosit me Snapfood një peshk të mirë tek “Rozafa” dhe do të mbetesh super i kënaqur.

Food Delivery
2 vjet më parë | Neps.al
Nuk ke pse del në këtë kohë me shi! Porosit me Snapfood një peshk të mirë tek “Rozafa” dhe do të mbetesh super i kënaqur.

Nuk ke pse del në këtë kohë me shi! Porosit me Snapfood një peshk të mirë tek “Rozafa” dhe do të mbetesh super i kënaqur.

Ose më ha e më pi me venë, ose më ço aty ku kam ken!

Rozafa është padyshim emri i parë që të vjen ndërmend sa herë do të shijosh një peshk të freskët apo një pjatë linguini me fruta deti.

Sigurisht menuja e saj është më shumë me e gjerë sesa kaq dhe për këtë ju vjen në ndihmë Snapfood

Mjafton të shkarkoni aplikacionin falas nga smartphoni juaj, të zgjidhni “Rozafa, Markatë Peshku” dhe brenda do të njiheni me një shumëllojshmëri pjatash dhe çmimet përkatëse për secilën.

 

Nëse planet ju ndryshuan këtë të shtunë si rrjedhojë e motit të keq, nuk ka asgjë për t’u shqetësuar.

Porosit një linguini me karkaleca dhe kungull, një rizoto me peshkimin e ditës, mish peshku friturë, barbun apo merluc.

Jo vetëm kaq. Shijo edhe levrekun e zgarës, kocin apo salmonin që kanë një shije për t’u patur zili. Përpos shijes ato janë tepër të rekomandueshme edhe për vlerat ushqyese që i japin trupit tonë.

Ushqimi i mirë që do të porosisni me Snapfood do t’ju rrisë si me magji humorin në pak sekonda!